Contact

contactCONTACT

Voor meer informatie, een aanmelding of intakegesprek kunt u telefonisch of per mail contact opnemen met THUIS.

Algemeen e-mail adres: info@thuisorthopedagogen.nl

MEDEWERKERS

Pamela Burwinkel
pamela@thuisorthopedagogen.nl
+31 641669657

Elize Mijnssen
elize@thuisorthopedagogen.nl
+31 620566289

Sophie van Alphen
sophie@thuisorthopedagogen.nl

Marije Weijers
marije@thuisorthopedagogen.nl

Marlou Warnier
marlou@thuisorthopedagogen.nl

Alex van der Heijden
alex@thuisorthopedagogen.nl

Toos van der Voort
administratie@thuisorthopedagogen.nl

KVK nummer: 58827978

Klik hier voor het privacybeleid van THUIS Orthopedagogen

ADRES
THUIS orthopedagogen
Schimmelstraat 41h
1053 TC Amsterdam

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.